Jídelní lístek Varhulíkové 29. 5. – 2.6. 2023

 

Pondělí: 29.5.

Svačina: Jogurt s džemem a piškoty (obs.1,3,7)                                                

Polévka: Hovězí se zeleninou (obs.1,9)

Kuřecí roláda, bramborová kaše, kyselá okurka (obs.1,3,7,10) 

Svačina: Dalamánek s máslem a plátkovým sýrem, list ledového salátu  (obs.1,3,7)                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Úterý: 30.5

Svačina: Toustový chléb s pomazánkovým máslem a pažitkou (obs.1,3,7)                                                

Polévka: Hráškový krém (obs.1,3,7)                                                

Zeleninové rizoto z kuskusu, sýr, okurka (obs.1,7,10)                

Svačina: Chléb s Ramou a vejcem, paprika (obs.1,3,7)                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Středa 31.5.

Svačina: Rohlík se sýrovou pomazánkou, rajčátko (obs.1,3,7)                                                

Polévka: Zeleninová (1,3,7)

Svíčková na smetaně, houskový knedlík (obs.1,3,7,9)

Svačina: Ovocná přesnídávka, banketní houstička (obs.1,3,7)                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Čtvrtek 1.6.

 Svačina: Křupavý chlebíček 2 ks s domácí lučinou, jablko (obs.1,3,7)                                                

Polévka: Kuřecí s nudlemi a zeleninou (obs.1,3,9)                                                      

Vepřový přírodní plátek, těstoviny (obs.1,7)

Svačina: Houska s cizrnovou pomazánkou, rajčátko (obs.1,3,7)                                                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Pátek 2.6.

 Svačina: Semínková houska s tuňákovou pomazánkou, okurka (obs.1,3,4,7)                                                

Polévka: Brokolicová s krutonky (obs. 1,3,7)

Přírodní biftečky, brambor, hořčice (obs.1,3,7,10)  

Svačina: Domácí moučník, Mléko, hroznové víno

 

Změny v jídelníčku jsou vyhrazeny.

Na dotazy ohledně alergenů, odpoví vedoucí školní jídelny.

Jídelní lístek ke stažení 29.5.-2.6.