přihlásit do LYFLE lockadministrace
MŠ U Uranie

Mateřskou školu U Uranie tvoří tři pracoviště: Na Maninách, Ortenovo náměstí a Varhulíkové.

MŠ Varhulíkové

Městská sedmá část 26. 9. 2022 otevřela detašované pracoviště MŠ U Uranie u nově vznikajícího parku U Vody. Školka se nachází v zrekonstruovaném objektu v ulici Varhulíkové 302/12. Dům, ve kterém se nová školka nachází, je zčásti využíván jako sklad ztrát a nálezů. Magistrát hlavního města Prahy ho nedávno rekonstruoval a umožnil Městské části Prahy 7 využít tyto prostory pro potřeby naší mateřské školy.
Třída je světlá a velice prostorná, nově vybavená nábytkem, hračkami a didaktickými pomůckami, které slouží pro potřebný věkový vývoj dítěte. Ve třídě se nachází klavír.
Pro pobyt venku většinou využíváme nedaleké oplocené hřiště, dále rozsáhlý prostor u řeky a zahradu na detašovaném pracovišti na Ortenově náměstí.

Personál pracoviště

Ředitelka školy: Mgr.& Bc. Michaela Kuběnová (email: reditelka@msuranie.cz) – na mateřské dovolené

Zástupce statutárního orgánu školy: Ing. et Bc. Zuzana Straková (+420 777 460 706, email: zuzana.strakova@msuranie.cz)

Asistentka ředitelky školy: Nikola Dvořáková (+420 771 275 905, email: nikola.dvorakova@msuranie.cz)