Vážení rodiče, především nově příchozí,
v současných dnech se intenzivně věnujeme všem přípravám souvisejícím se začátkem školního roku. Prosíme Vás o trpělivost, paní učitelky se vrací po dovolené v příštím týdnu, kdy také obdržíte úvodní email ohledně Vaší třídy a zahájení školního roku. Přikládám informační brožuru s podrobnostmi o platbách, provozu MŠ a adaptačním plánu: Informační list 2024 – 2025
Nově jsme od 1.9.2024 museli též přistoupit k navýšení ceny stravného, kterou jsme po několik let oproti jiným školám drželi na stejné úrovni. Cena celodenního stravného bude činit 51,- pro děti 3 – 6 let, pro děti 7 leté 53,-Kč.
Těšíme se na Vás a na Vaše děti v pondělí 2.9.2024.
Nově příchozí prosíme, sledujte webové stránky, které neustále aktualizujeme. U prvních plateb uvádějte do poznámky jméno a příjmení dítěte.
Přejeme pohodový vstup do nového školního roku.
Srdečně
V Praze dne 23.8.2024, Ing. et Bc. Zuzana Straková, MŠ U Uranie