Vážení rodiče,
Rada MČ Prahy 7 se rozhodla podpořit rodiny v tíživé situaci obdobným způsobem jako v minulosti fungoval Balíček Pražana a na svém jednání dne 1.10. schválila čerpání Fondu okamžité pomoci pro děti MŠ a ZŠ na Praze 7. Finanční podporu obdrží též naše MŠ. Příspěvek je určen na školní a mimoškolní aktivity organizované naší školou (kroužky v MŠ, plavání, škola v přírodě atd; ne na školné, ne na stravné) a požádat si o něj můžete prostřednictvím Žádosti zde:
Žádost Fond okamžité pomoci MČ7
Podpora je určena pro Žadatele, který splní alespoň jednu z podmínek uvedených v Žádosti. Podmínkou je, že Žadatel musí mít trvalý pobyt na Praze 7 (či je dítě přihlášeno k prezenční docházce v naší MŠ) a ocitl se v tíživé situaci, která Vám neumožňuje zaopatřit dětem aktivity či pomůcky k zachování sociální koheze uvnitř tříd a k umožnění rozvíjení talentu a schopnosti dětí při školních a mimoškolních aktivitách organizovaných MŠ. Rozpočet je velmi omezený, žádosti posílejte tedy obratem na: nikola.dohnalova@msuranie.cz, tel. 777 365 257. Čerpání z Fondu je možné na aktivity v 1. i 2. pololetí 2024/25 a lze je uplatnit i zpětně od 2.9.2024.  Úplné/částečné vyhovění či nevyhovění žádosti je v kompetenci vedení školy ve spolupráci se sociálním pedagogem.
V Praze dne 2.10.2024,  Ing. et Bc Zuzana Straková, zástupce statutárního orgánu MŠ U Uranie