Pokud máte dotazy týkající se MČ Praha 7 v souvislosti s koronavirovou epidemií, obracejte se na nově zřízenou informační linku MČ Praha 7 – 734521840, která je v provozu ve všední dni v době od 8-16. Zároveň je v každodenním provozu v době 8-18 informační linka MHMP 800100991. Všechny důležité informace, kontakty a aktuality najdete na webu MČ Praha 7, snažíme se vše několikrát denně aktualizovat. Abychom složitou situaci co nejlépe společně zvládli, podporujeme a organizujeme vzájemnou sousedskou pomoc a podporu, zaměřenou zejména na nejohroženější skupinu obyvatel, na seniory. Zde zjistíte, jak https://www.praha7.cz/koronavirus-co-delat-abychom-ho-spolecne-zvladli/

Pokud máte nějaký zásadní dotaz ohledně škol a školek v souvislosti s koronavirem, obraťte se na mě. Prosím však, nejprve zkuste zjistit odpověď na svůj dotaz na webu MČ nebo na naší infolince.

Moc děkuji!

Hanka Šišková
Radní pro školství
Praha 7
+420 / 737468730
SiskovaH@Praha7.cz